facebook

Odbitki

1

Uruchom aplikację Online

2

Dodaj zdjęcia Efekty i teksty

3

Zamów i gotowe Realizacja 4 dni robocze

Format 10x15 cm
Efekty kolorystyczne
Błysk lub mat
Realizacja w 1-3 dni robocze
Wywołuj online zdjęcia z wakacji, świąt i ważnych wydarzeń.
Odbitki w popularnym formacie drukowane w kilka dni + czas dostawy.

Wywołuj i upiększaj odbitki ramkami, napisami i zabawnymi naklejkami. Zdjęcia drukowane w 1 dzień roboczy od zaksięgowania wpłaty w wygodnym formacie 10x15 cm – idealne do tradycyjnych albumów, ramek i nie tylko. Zamów już teraz i ciesz się doskonałą jakością zdjęć.

Kolekcjonowanie wspomnień na odbitkach

Wywoływanie zdjęć to zwyczaj, który mimo cyfrowej wersji wspomnień nie przemija i ciągle ma swoich zwolenników. W końcu papier pod tym względem jest o wiele bardziej trwały niż dysk komputera czy galeria telefonu, z której nawet przypadkiem można usunąć zdjęcie. Te wywołane zostają na długo – w ramce, w albumie czy posegregowane w pudełku. Poznaj odbitki Yuupi, które pozwolą Ci na nowo przywołać najpiękniejsze wspomnienia.

Najpiękniejsze chwile w formacie 10x15

Format odbitek 10x15 to najczęściej wybierany rozmiar ze względu na swoją uniwersalność. Nie jest najmniejszym formatem, a swoje zastosowanie znajduje w wielu miejscach, np. albumie fotograficznym czy ramkach ogólnodostępnych w sklepach. W naszym kreatorze możesz przesłać wiele zdjęć i edytować je tak, by prezentowały się idealnie. Boisz się, że Twoje zdjęcia są gorszej jakości? Dodawaj filtry, zmieniaj nasycenie, kontrast, jasność, dodaj białą ramkę do fotografii.  Możesz również skorzystać z inteligentnej korekcji, która wyłapie mniej udane zdjęcia i automatycznie je poprawi, by nie odbiegały od pozostałych. Na błyszczącym lub matowym papierze.

Odbitki na każdą okazję

Druk zdjęć to również dobry pomysł na podarowanie komuś czegoś od serca. Niewielki prezent, ale szczery i sprawiający radość. Zastanawiasz się nad prezentem na dzień mamy? Na pewno ucieszy ją wasze wspólne zdjęcie oprawione w dekoracyjną ramkę. Chcesz sprezentować coś wyjątkowego dziadkom? Postawcie na wspomnienia, a przeglądanie ich razem w albumie sprawi radość wszystkim. Odbitki to ponadczasowy sposób na okazanie uczuć. A wywoływanie zdjęć z myślą o innych jest dodatkowo motywujące.

Wywoływanie zdjęć online – szybko i tanio

W Yuupi wywoływanie zdjęć jest niezwykle proste. Wystarczy, że na naszej stronie klikniesz „zamów odbitki” i skorzystasz z naszego kreatora. Wybierzesz w nim wszystkie dodatki, a jeśli chcesz skorzystać z dodatkowych opcji, np. inteligentnej korekcji zdjęć, znajdziesz tę możliwość w koszyku. Druk zdjęć realizujemy w 1-3 dni robocze, dlatego po zamówieniu dość szybko możesz cieszyć się powrotem do swoich najlepszych wspomnień. Postaw na Yuupi i doskonałą jakość odbitek.

Zdjęcia w nieco innej formie

Odbitki i fotoksiążka to doskonałe połączenie, które pozwala w pełni cieszyć się najpiękniejszymi wspomnieniami. To elegancki sposób na przechowywanie i przeglądanie najważniejszych momentów, idealny na prezent lub ponadczasową pamiątkę. Razem tworzą kompletny zestaw, który w wyjątkowy sposób zatrzyma Twoje wspomnienia na dłużej. Warto również zaprojektować smartbooka. Swoją formą jest on zbliżony do książki, jednak ma także cechy odbitek – pojedyncze kartki w formacie 10x15 możesz wyrywać i np. podarować bliskim.

Top