SPRAWDŹ ŚWIĄTECZNE TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ
🗙
facebook

Fotomagnes

1

Wybierz szablon na każdą okazję

2

Dodaj zdjęcia 50 sztuk

3

Zamów i gotowe Realizacja 3 dni robocze

4 różne formaty
Mocna mata
magnetyczna
Zdjęcia naświetlane
Łatwość
projektowania
Fotomagnesy to genialny sposób nie tylko na upiększenie swojej lodówki,
ale również idealny pomysł na prezent.

Są na tyle mocne, że dobrze trzymają małe karteczki czy rysunki dzieci :) a zarazem bezpieczne dla Twojej lodówki.
Dzięki magnesom piękne wspomnienia zawsze będą blisko Ciebie.

Inspiracje

Wzory fotomagnesów


Fotomagnesy – pomysłowe pamiątki

Każdy posiadacz tradycyjnej lodówki wie, że to jedyne słuszne miejsce w domu na przyczepianie magnesów. Rysunki dziecka, listy zakupów, notatki. Trudno o wszystkim pamiętać, dlatego warto mieć najważniejsze sprawy zawsze na widoku. Podobnie jak zdjęcia! A może połączyć jedno z drugim? W Yuupi mamy na to rozwiązanie. Zaprojektuj własne magnesy ze zdjęciem, którymi ozdobisz swoją przestrzeń.

Fotomagnesy na lodówkę i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz cztery formaty magnesów ze zdjęciem: 6,5x6,5 cm, 9x9 cm, 9x13 cm oraz 15x21 cm. Posiadają mocną matę magnetyczną, która bez problemu utrzyma zarówno małe karteczki, jak i większe rysunki. Jest również bezpieczna dla lodówki oraz nie powoduje zarysowań. Natomiast zdjęcia są naświetlane w formie odbitki na papierze jedwabnym, a następnie naklejanym na matę magnetyczną. Gdzie jeszcze możesz przyczepić fotomagnesy? Sprawdzą się na tablicach magnetycznych, metalowych szafkach czy półkach.

Magnesy ze zdjęciem z różnych stron świata

Przywożenie pamiątek z podróży to miły i ciekawy zwyczaj, który sprawdza się również w formie prezentu. Jeśli lubisz małe, niezobowiązujące podarunki dla bliskich z miejsc, w których byłeś, pomyśl o fotomagnesach. Umieść na nich swoje zdjęcie z odwiedzonego miejsca, a będzie to również doskonała okazja do podzielenia się ciekawymi historiami. W ten sposób ucieszysz rodziców, dziadków czy przyjaciół, którzy z pewnością chętnie zobaczą pozostałe fotografie z podróży. A otrzymana od Ciebie pamiątka sprawi, że zawsze będą o Tobie myśleć, ilekroć przejdą obok fotomagnesu na lodówkę.

Kilka kliknięć i gotowe

Jak zaprojektować magnesy ze zdjęciem? Najważniejsze są Twoje fotki. Jeden komplet fotomagnesów na lodówkę składa się z 6 sztuk. Wybierz jeden z czterech formatów, który Ci najbardziej odpowiada i dodaj zdjęcia. Jedno na wszystkich magnesach, a może kilka różnych? Decyzja należy do Ciebie. Wypełnij każde pole i zamów. To tylko kilka kliknięć, a efekt wow murowany.

Top