facebook

Kartki

Zalety fotokartki

szeroki wybór szablonów

laminat matowy

personalizacja projektu

gramatura 350g

Wyjątkowe okazje powinny być celebrowane w wyjątkowy sposób.

Zaproś swoich gości w najlepszym stylu. Z naszym kreatorem online zrobisz to zaledwie w kilka minut.
Sprawdź nasze eleganckie i oryginalne szablony Ilość pakietów ustawisz po personalizacji w koszyku np. potrzebujesz 50 kartek, zamów 5 pakietów. Wydruk dwustronny.

1

Wybierz szablon i format

2

Dodaj tekst i zdjęcie

3

Zamów i gotowe Realizacja 4 dni robocze

Fotokartka lub fotozaproszenie

Wiele okazji w życiu wymaga prawdziwej celebracji, na której nie może zabraknąć najbliższych. A żeby poczuli się naprawdę wyjątkowo, warto zaprosić ich na to wydarzenie w odpowiedni sposób. I tutaj z pomocą przychodzi Yuupi! W naszej ofercie znajdziesz również zaproszenia oraz kartki okolicznościowe, które uświetnią niejedną uroczystość. Przekaż bliskim ważne informacje lub życzenia w personalizowany sposób.

Zaproszenia na różne okazje

Ślub, urodziny, święta, chrzest dziecka… Okazji, które można dzielić z najbliższymi, jest naprawdę wiele. Jeśli chcesz, by czuli się jak najważniejsi goście podczas tej uroczystości, podaruj im zaprojektowane przez siebie zaproszenie. Na naszej stronie znajdziesz wiele propozycji, które uzupełnisz własnymi słowami i zdjęciami. Możesz je dowolnie zmieniać i edytować. Oferujemy dwa rozmiary w pionie i poziomie – DL (10x21 cm) oraz A6 (10,5x15 cm) – oraz kwadratowy 15x15 cm.

Kartka okolicznościowa z Twoim zdjęciem

Zbliżają się święta, a Ty chcesz rozesłać kartki do rodziny i przyjaciół? Zrób je po swojemu, a nie kupuj gotowych ze sztampowymi życzeniami. W końcu to Ty najlepiej wiesz, czego życzyć swoim najbliższym i co sprawi im najwięcej radości. A życzenia od serca zawsze wzruszają. Wybierz jeden z naszych wzorów i spersonalizuj go według własnego pomysłu. W ten sposób stworzysz też wyjątkową kartkę na prezent, która stanie się niezapomnianą pamiątką i może waszą nową tradycją. Jesteśmy pewni, że taka fotokartka o wiele bardziej zapadnie w pamięć.

Zaprojektuj własną kartkę na prezent

Jak zaprojektować własną kartkę na prezent? Na naszej stronie wybierz wzór, który najbardziej Ci się podoba i przejdź do jego edycji. W kreatorze online możesz dowolnie zmieniać swoją fotokartkę, np. dodać własne zdjęcia, redagować tekst, dodać cliparty. A gdy stworzysz idealny projekt, wystarczy kilka kliknięć, by go zamówić. To szybkie i proste. Pamiętaj, że jeden pakiet zawiera 10 kartek okolicznościowych lub zaproszeń. Jeśli potrzebujesz więcej, zamów kilka kompletów.

A w podziękowaniu za zaproszenie…

Kiedy otrzymasz zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie, to… warto pomyśleć o niezobowiązującym prezencie, który wręczysz w podziękowaniu za fotokartkę. Co będzie takim podarunkiem? Na przykład fotokubek – praktyczny i pamiątkowy upominek. Możesz do niego dodać zdjęcie z jubilatem, a gwarantujemy, że każdy łyk ulubionego napoju będzie jeszcze lepiej smakował. A może coś, co przykuje uwagę za każdym razem, gdy TA osoba wejdzie do kuchni? Idealny będzie fotomagnes z waszym zdjęciem – zwłaszcza powieszony na lodówce.

Top