facebook

Fotoksiążka

Ponad 100 gotowych
szablonów
do wyboru
Twarda, laminowana
okładka
Dowolna ilość zdjęć
Własne napisy,
kliparty
Skorzystaj z prostego kreatora online i zaprojektuj własną fotoksiążkę.
Niezapomniana pamiątka gotowa już do 4 dni roboczych + czas dostawy.

 

Już dziś możesz zostać autorem własnej fotosiążki Yuupi. Skorzystaj z łatwego w obsłudze kreatora online i twórz z radością. Wybierz jeden z szablonów, dodaj własne zdjęcia i teksty. Zmieniaj układ zdjęć, urozmaicaj klipartami i ramkami. Stwórz fotoksiążkę dla siebie, przyjaciół lub rodziny. Fotoksiążki Yuupi wyróżnia twarda okładka z matowym laminaten, który nadaje szlachetny wygląd dzięki czemu książka jest aksamitna i miękka w dotyku. Wydruk błyszczący. NOWOŚĆ! Teraz już możesz zamówić w jakości 7C

 

Dodatki

1

Wybierz szablon Oraz jeden z czterech formatów

2

Dodaj zdjęcia Teksty i kliparty

3

Zamów i gotowe Realizacja 4 dni robocze

Fotoksiążka stworzona z najpiękniejszych chwil

Wspomnienia. Tak ulotne, a tak ważne dla wielu z nas. Chcąc jak najlepiej zapamiętać te najważniejsze, warto pomyśleć o tym, jak je utrwalić. W tym celu idealnie sprawdzają się zdjęcia! Wybierz te, które tworzą Twoją historię i zaprojektuj ją w fotoksiążce. To pomysłowe rozwiązanie nie tylko uchroni dobre chwile od zapomnienia, ale i spowoduje wiele radości podczas przeglądania tego wyjątkowego albumu ze zdjęciami. W Yuupi każdy może zostać autorem swojej książki.

Fotoksiążka czy album na zdjęcia?

Masz wiele zdjęć i zastanawiasz się, co wybrać i gdzie je umieścić? Wszystko zależy od Twoich upodobań. Jednak jeśli posiadasz wiele fotografii z danej okazji lub związanych z konkretną osobą, proponujemy fotoksiążkę. Podczas jej projektowania na każdym etapie możesz samodzielnie zdecydować, jak ma wyglądać ostateczna wersja. Fotoksiążka pomieści wiele zdjęć, które możesz podpisać, by już zawsze pamiętać o tych wydarzeniach lub osobach. To produkt o wiele trwalszy niż tradycyjny album na zdjęcia, a do tego tak wyjątkowy, bo stworzony w pełni przez Ciebie.

Wiele pomysłów na wiele okazji

Fotoksiążka to również bardzo dobry pomysł na prezent. Ze względu na to, że możesz w niej spersonalizować dosłownie każdy element, nadasz jej indywidualnego charakteru, co z pewnością zostanie docenione. Fotoksiążka dla mamy, dziadków, z okazji urodzin czy rocznicy? A może pamiątka ślubu lub wyczekiwanych wakacji? Brzmi jak plan! Teraz czas go zrealizować. Pomocne będą nasze szablony, które możesz dopasować do wybranej okazji. Fotoksiążki dziecięce, klasyczne, szkolne, podróżnicze… Szablonów jest naprawdę wiele. Wystarczy wypełnić je zdjęciami.

Szybki i prosty projekt fotoksiążki

Zaprojektowanie fotoksiążki może wydawać się trudne. Ale nie w Yuupi! Przygotowaliśmy specjalny kreator online, który jest intuicyjny i krok po kroku poprowadzi Cię do zaprojektowania wymarzonej pamiątki ze zdjęciami. Dodasz w nim wszystkie fotografie, podpisy, cliparty, zmienisz wygląd okładki. Wszystko zaledwie kilkoma kliknięciami. Okładka fotoksiążki jest twarda, posiada matowy laminat, który nadaje szlachetny wygląd. Możesz również wybrać zaawansowaną technologię wydruku 7C, dzięki czemu Twoje zdjęcia będą jeszcze piękniej się prezentować.

Kolekcja Twoich wspomnień

Co zamówić razem z fotoksiążką? Jeśli chcesz stworzyć mini wersję tych samych wspomnień, zobacz smartbooka. To mała książeczka, do której możesz dodać swoje ulubione zdjęcia i stworzyć z nich wyjątkową historię z samymi fotografiami. Jej zaletą jest możliwość wyrywania pojedynczych karteczek, które możesz podarować bliskim, powiesić w wyjątkowym miejscu, mieć zawsze przy sobie. Podobnie jak odbitki. Uzupełnij swoją fotoksiążkę pojedynczymi zdjęciami, dzięki czemu Twoje najpiękniejsze wspomnienia będą zawsze w zasięgu ręki.

Top